Pepsi için hazırlanacak tanıtım filmi ve eğitim filmi için İzmir’de ve Tarsus’ta yapılan çekimler tamamlandı. 3D Animasyon ve Motion Grafik destekli olarak hazırlanacak filmin prodüksiyonu devam ediyor.

24 Mart 2015

0

Vestel Buzdolabı Fabrikası için hazırlamış olduğumuz animasyon filmi tamamlandı. Almanya’da yapılan IFA Fuarında kullanılmak üzere teknik detaylar ve özellikleri anlatan animasyon, fuar sonrası fabrika içinde de kullanılıyor.

28 Temmuz 2012

0

Vestel Buzdolabı yeni modeli PUZZLE için 3D film hazırlıyor. Almanya’da yapılan dünyanın en önemli teknoloji fuarı IFA için hazırlanan film VESTEL standında gösterilecek. BATIMEDYA tarafından hazırlanan film Temmuz ayı sonunda tamamlanacak.

09 Temmuz 2012

0

Tariş Reklam Filmi Alaçatı’da çekildi. Çekimlerde teknik ekip ve oyuncularla birlikte 20 kişi görev aldı. Çekimlerin ardından Post Prodüksiyonuda tamamlanan Reklam Filmi Tv kanallarında gösterime girdi. http://www.youtube.com/watch?v=FOruuellS9k

09 Temmuz 2012

0

Schneider Electric, “İş Güvenliği Eğitimi”  filmi tamamlandı. Firma yöneticilerinin yanı sıra çalışanların çocuklarınında yer aldığı film 6 Mayıs tarihinde yapılan etkinlikle gösterildi.

08 Mayıs 2012

0

Merkezi İstanbul’da bulunan Alkur Otomatik Kapı Sistemleri, Sakarya’da bulunan fabrikasının Tanıtım Filmi için BATIMEDYA ile anlaştı. 3 gün sürecek çekimler için BATIMEDYA prodüksiyon ekibi Sakarya’ya hareket etti…

16 Nisan 2012

0

Ege Seramik yeni ürünlerinin Reklam Filmleri için BATIMEDYA ile çalışmayı tercih etti. 5 farklı ürünün prodüksiyon çalışmaları tamamlandı. Reklam Filmleri Mayıs ayından itibaren tüm ulusal kanallarda yayına giriyor.

12 Nisan 2012

0